VII Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

03 marca 2019 r.

 

1. Dziś zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu przygotowującą nas do Wielkiego Postu. Adorację rozpoczniemy o godz. 1500 nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia i będzie trwała do wieczornej mszy św. W trakcie adoracji zachęcamy do spowiedzi świętej.

  • godz. 1500 do 1530 – Koronka do Bożego Miłosierdzia

  • godz. 1530 do 1630 – Adoracja dla Róż Różańcowych oraz Apostolstwa Dobrej Śmierci

  • godz. 1630 do 1725 – Cicha adoracja

  • godz. 1730 – Msza św.

2. W środę – POPIELEC. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą o godz. 630, 730 i 1730. W tym dniu obowiązuje post ścisły – możemy zjeść trzy bezmięsne posiłki, w tym jeden do syta.

3. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: od przyszłej niedzieli na Gorzkie Żale na godz. 1645 i na Drogę Krzyżową w piątek: dzieci i dorosłych na godz. 1645, młodzież i chętnych po Mszy wieczornej ok. 1800. Zachęcamy aby w trakcie nabożeństw korzystać z sakramentu pokuty.

4. Od jutra zapraszamy na codzienną, wieczorną mszę św. o godz. 1730.

5. W czwartek na wieczorną msze św. i adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy Róże Różańcowe.

6. Zachęcamy do wsparcia akcji „pomoc dla poszkodowanych przez wojnę w Syrii dzieci”. Pomagamy dzieciom w Aleppo otrzymującym pomoc przy klasztorze OO Franciszkanów. Dowolne ofiary jako jałmużnę wielkopostną można składać do skarbonek pod chórem.