I Niedziela Wielkiego Postu

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

10 marca 2019 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: na gorzkie żale w niedzielę na godz. 1645, na drogę krzyżową w piątek na godz. 1645 oraz na godz. 1800 na drogę krzyżową dla młodzieży. Szczególnie zapraszamy na nią przygotowujących się do bierzmowania. Zachęcamy aby w czasie nabożeństw korzystać z sakramentu spowiedzi. Składka z gorzkich żali będzie przeznaczona na wykonanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

2. W piątek zapraszamy na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Czuwanie przy relikwiach Świętej Faustyny i bł. Augustyna Czartoryskiego rozpoczniemy w godzinę śmierci Chrystusa o godz. 1500 koronką do Bożego Miłosierdzia. Na godz.1530 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej i adoracji Najświętszego Sakramentu. O 1645 rozpocznie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Na godz. 1730 zapraszamy na Mszę św., po której młodzież zaprasza na młodzieżową Drogę Krzyżową (ok. godz. 1800).

3. W przyszłą niedzielę włączymy się do ogólnopolskiej akcji pomocy Afryce i misjonarzom, poprzez składanie dowolnych ofiar do puszek przed kościołem.

4. Przypominam, że w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych na mszy św. o godz. 1230 będą jubileusze małżeńskie. Prosimy o zgłaszanie Jubilatów w zakrystii. Msza św. jest gratisowa.