17.03. – 24.03.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

17.03. – 24.03.2019 r.

NIEDZIELA 17.03.

godz. 730 – † Czesława Fijak w 4 rocz. śm. z mężem Julianem

godz. 930 – † Jan Podgórski – od kolegów Wojtka z odlewni W-2 Firmy METALPOL

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu: Julia Dziki; Julia Alicja Knapek

godz. 1730O dary Ducha Św., mądre wybory życiowe i Boże bł. dla Filipa

PONIEDZIAŁEK – 18.03

godz. 630 – † Józef i Genowefa Midor z rodzicami, teściami i szwagrem Józefem

godz. 630 – † Zofia Pietraszko – od pracowników Działu Profilaktyki MOPS w Żywcu

godz. 1730 – † Joanna i Karol Wyleciał

godz. 1730 – † Józef i Monika Szpila

WTOREK – 19.03.

godz. 630 – Za wstawiennictwem św. Józefa o Boże bł., potrzebne łaski i zdrowie dla Członków ADŚ i ich rodzin

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od bliskich koleżanek z ZSME

godz. 1730 – † Józef Pieczarka w 15 rocz. śm. Z żoną Marią, córką i synami

godz. 1730 – † Józef Dziedzic – od żony

ŚRODA – 20.03.

godz. 630 – † Zofia Płonka – od byłych uczniów SP Słotwina rocznik 1967

godz. 630 – † Helena Biernat – od Barbary Midor i Jadwigi Kulec z rodziną

godz. 1730 – † Aniela j Józef Łabaś z synem Andrzejem, † Maria i Józef Łabaś z synem Czesławem

godz. 1730 – † Augustyn Hojdys – od Michaliny Habdas z rodziną

CZWARTEK – 21.03.

godz. 630 – † Stanisław Wesołowski – od chrześnicy Kasi

godz. 630 – † Maria Polak – od Cecylii i Stanisława Szlagor z Gilowic

godz. 1730 – † Anna Tlałka – od Aleksandra Grenia z rodziną

godz. 1730 – † Józefa Kotlarska – od Krystyny i Mariana Hernas

PIĄTEK – 22.03.

godz. 630 – † Czesław Matlak – od Apostolstwa Dobrej Śmierci

godz. 630 – † Jan Krista – od Oli i Krzyśka Koconiów

godz. 1730 – † Franciszek Sapeta z synową i wnukami

godz. 1730 – † Anna Adamczyk – od pracowników Firmy HUTCHINSON wydział ZERO

SOBOTA – 23.03.

godz. 630 – † Czesława Kubica – od szwagra Jana Sapety i Danuty Matuszek z rodziną

godz. 630 – † Ryszard Gładysz – od Lucyny Wisła z córkami

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Wiesława Wyleciał – od Marzeny i Wiesława Tlałka

† Zdzisław Rypień – od Jasków i Haręźlaków z Pewli

† Mirosław Matusik – od siostrzeńców: Marioli i Stanisława

† Aniela Łabaś – od Magdaleny Motyka z rodziną

† Augustyn Hojdys – od Janiny Ciućka z rodziną z Wieprza

† Kazimierz Piecuch – od Kingi, Pawła i Krzyśka Pyki z rodzinami z Żywca

† Jan Podgórski – od Anny i Krzysztofa Biela

† Helena Dutka – od Elżbiety Kubica z córką Martyną

† Andrzej Urbaniec – od kolegi Józefa Łodziana z rodziną

† Czesława Wrzeszcz – od siostrzenicy Anny Bednarz z rodziną

† Piotr Semik – od Elżbiety Wąsek z rodziną

† Lucjan Szczepański – od Izy i Jacka Duraj

† Hubert Caputa – od Jacka Podgórskiego z córką Oliwią

† Maria Janota – od Kazimierza Matlaka

† Władysław Kliś – od Czesława Piecucha z rodziną

† Adam Tarka – od swatów z Leśnej

† Grzegorz Caputa – od Artura Caputy z rodziną

† Zofia Szemik – od Magdaleny i Bogdana Imielskich

† Czesław Urbański – od Zawodników i Zarządu LKS Leśna

† Barbara Rus – od sąsiadów Barbary i Wilhelma Sowa

† Władysława Kuchejda – od Wiesławy Pezda z rodziną

† Roman Schleifer – od rodziny Kutscha

† Helena Biernat – od Urszuli i Tadeusza Sufa

† Stanisław Urbaniec w 1 rocz. śm. – od rodziny

† Henryk Klimczak w 20 rocz. śm. – od rodziny

† Jerzy Drewniak

† Michalina Sapeta w 10 rocz. śm. z mężem Józefem i córką Danutą

† Julian Cendrzak w 10 rocz. śm. i zmarli z rodziny

NIEDZIELA 24.03.

godz. 730 – † Alojzy Wątroba w 16 rocz. śm.

godz. 930 – † ks. Eugeniusz Kawa w 20 rocz. śm.

godz. 1100 – † Helena Dutka – od Dyrektora, Grona Pedago., Pracowników i Obsługi ZSP Lipowa

godz. 1100 – † Roman Schleifer – od najbliższej rodziny

godz. 1730 † Kazimierz Piecuch – od przyjaciół syna