10.03. – 17.03.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

10.03. – 17.03.2019 r.

NIEDZIELA 10.03.

godz. 730 – † Krzysztof Piecuch w 2 rocz. śm. z synem Bartłomiejem – od mamy i siostry

godz. 930 – † Szczepan Sapeta w 50 rocz. śm. z żoną Heleną

godz. 1100 – † Tadeusz Dziergas w 2 rocz. śm. z rodzicami i teściami – od najbliższych

godz. 1100 – † Maksymilian i Stanisława Duda z rodzicami

godz. 1730† Franciszek Bronikowski

PONIEDZIAŁEK – 11.03

godz. 630 – † Lucjan Szczepański – od cioci Aleksandry Biela z rodziną

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od klasy I A LO z wychowawcą Ewą Tarkowską

godz. 1730 – † Andrzej Urbaniec – od syna Krzysztofa z żoną i dziećmi

godz. 1730 – † Helena Dutka – od chrześniaczki Władysławy Zielińskiej

WTOREK – 12.03.

godz. 630 – † Helena Biernat – od Anny i Zbigniewa Lach z rodziną

godz. 630 – † Władysława Kuchejda – od Apostolstwa Dobrej Śmierci

godz. 1730 – † Jan Podgórski – od swatów z Węgierskiej Górki

ŚRODA – 13.03.

godz. 630 – † Czesława Mizia – od Dyrekcji, Grona Pedago. i Pracowników ZSP Twardorzeczka

godz. 1730 – † Aniela Łabaś – od Piotra Kublin z rodziną

godz. 1730 – † Anna Habdas – od Krystyny i Andrzeja Janik z Byczyny

CZWARTEK – 14.03.

godz. 630 – † Elżbieta Iwanek – od Krystyny i Stanisława Wnętrzak z Gilowic

godz. 630 – † Irena Juraszek – od rodziny Kołosińskich ze Zwardonia

godz. 1730 – † Eugeniusz Bysko – od siostry Agnieszki z mężem

godz. 1730 – † Bogusław Szokalski – od rodziny Kachlów

PIĄTEK – 15.03. – dzień Bożego Miłosierdzia

godz. 630 – † Kazimierz Piecuch – od kuzynki Ewy z mężem

godz. 630 – † Zofia Płonka – od teściowej Zofii

godz. 630 – † Jan Ciurla – od chrześniaczki Basi z rodziną

godz. 1730 – O Miłosierdzie Boże dla nas i świata całego

SOBOTA – 16.03.

godz. 630 – † Michał i Anna Michalscy

godz. 630 – † Stanisława Kuchejda – od rodziny Szewczyków z Jeleśni

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Wiesława Wyleciał – od Władysława Skrzypa

† Zdzisław Rypień – od kolegi Antoniego Mrowca z Ostrego i

† Mirosław Matusik – od chrześniaka Krzysztofa

† Aniela Łabaś – od Danuty i Tomasza Ćwikła ze Słotwiny

† Augustyn Hojdys – od Bronisławy i Małgorzaty Kapała

† Kazimierz Piecuch – od Burmistrza M. Żywiec – Antoniego Szlagora

† Jan Podgórski – od Barbary i Sławomira Łagodzkich

† Helena Dutka – od Bronisławy i Adama Piecuch

† Andrzej Urbaniec – od kuzyna Henryka i Teresy Iwanek

† Czesława Wrzeszcz – od siostry Felicji Suchońskiej

† Piotr Semik – od Marii Konior z rodziną

† Lucjan Szczepański – od Edyty i Mariusza Świątkowskich z rodziną

† Hubert Caputa – od Grzegorza i Kasi Binda

† Maria Janota – od koleżanek i kolegów wnuczki Anny sekcji APJ 9 HUTCHINSON

† Władysław Kliś – od sąsiadów Bachniaków i Lachów

† Adam Tarka – od Jadwigi i Grzegorza Syposz z Radziechów

† Grzegorz Caputa – od Małgorzaty i Jana Bednarz z Lipowej

† Zofia Szemik – od rodziny Wrońskich z Pięt

† Czesław Urbański – od Artura Wandzla z rodziną

† Barbara Rus – od personelu sklepu Mini Lewiatan

† Władysława Kuchejda – od Janusza Gibas z rodziną

† Roman Schleifer – od Jadwigi Warchoł z rodziną

† Helena Biernat – od Marysi Kupczakowej

† Józef Micorek z rodzicami i teściami

NIEDZIELA 17.03.

godz. 730 – † Czesława Fijak w 4 rocz. śm. z mężem Julianem

godz. 930 – † Jan Podgórski – od kolegów Wojtka z odlewni W-2 Firmy METALPOL

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu: Julia Dziki; Julia Alicja Knapek 

godz. 1730O dary Ducha Św., mądre wybory życiowe i Boże bł. dla Filipa