03.03. – 10.03.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

03.03. – 10.03.2019 r.

NIEDZIELA 03.03.

godz. 730 – † Gustyna Panek z synem Henrykiem

godz. 930 – † Mieczysław Kąkol w 18 rocz. śm.

godz. 1100 – † Zofia Płonka – od Anny Zoń z rodziną

godz. 1100 – O światło Ducha Św., Boże bł. i opiekę MB w dorosłym życia Sebastiana w 18 urodziny

godz. 1730 – † Stanisław Misiarz w 7 rocz. śm. z żoną Apolonią

PONIEDZIAŁEK – 04.03

godz. 630 – † Władysław Piątek – od rodzeństwa

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od Agaty i Jerzego Drugacz z synami

godz. 1730 – † Bronisław Berezowski z żoną i dziećmi

godz. 1730 – † Władysława Kuchejda – od prawnuka Adriana

WTOREK – 05.03.

godz. 630 – † Lucjan Szczepański – od kuzyna Mirka z rodziną

godz. 1730 – † Roman Schleifer – od sąsiadów Pietraszków

godz. 1730 – † Barbara Rus – od wnuka Łukasza z rodziną

ŚRODA – 06.03. – Popielec

godz. 630 – † Zofia Pietraszko – od Ireny Dobosz

godz. 730 – † Zdzisław Rypień w 1 rocz. śm. z tatą i teściami

godz. 1730 – † Franciszek Murański

godz. 1730 – † Adam Tarka – od syna Arkadiusza z rodziną

CZWARTEK – 07.03.

godz. 630 – † Wanda Golasik – od Tadeusza Juraszek z rodzin ą

godz. 1730 – † Łukasz, Kazimierz i Maria Czubek

godz. 1730 – † Hubert Caputa – od teściowej Ewy i szwagra Pawła

PIĄTEK – 08.03.

godz. 630 – † Czesława Wrzeszcz – od swatów z Łękawicy

godz. 1730 – † Czesław Urbański – od Stanisława i Małgorzaty Knapek z rodziną

godz. 1730 – † Piotr Semik – od mamy

SOBOTA – 09.03.

godz. 630 – † Maria Kubica – od szwagra Jana Kubicy z rodziną

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Wiesława Wyleciał – od Bartłomieja Bednarza z rodziną z Żabnicy

Zdzisław Rypień – od Anny Kliś z rodziną z Twardorzeczki

Mirosław Matusik – od chrześnicy Anety z rodziną

Aniela Łabaś – od Bożeny Kublin z dziećmi

Augustyn Hojdys – od Renaty i Łukasza Dzięcioł z Trzebini

Kazimierz Piecuch – od Stowarzyszenia Emerytów Policji Garnizon Żywiec

Jan Podgórski – od Marty i Michała Tonderskich z rodziną

Helena Dutka – od Janiny Michalskiej z rodziną

Andrzej Urbaniec – od Jacka Szczotki z zoną i rodziną

Czesława Wrzeszcz – od siostrzenicy Barbary Maziarz z mężem

Piotr Semik – od Szczepana Jakubiec

Lucjan Szczepański – od Jadwigi i Władysława Mikociak

Hubert Caputa – od kuzynki Doroty z rodziną z Knurowa

Maria Janota – od Stanisławy i Andrzeja Dudys

Władysław Kliś – od Ireny i Juliana Błachut z rodziną

Adam Tarka – od Henryka Miśkiewicza z dziećmi

Grzegorz Caputa – od sąsiadów Homlów

Zofia Szemik – od Mariusza Bieli z rodziną

Czesław Urbański – od Piotra Raczka z rodziną

Barbara Rus – od rodziny Fabrowiczów

Władysława Kuchejda – od Marii i Jana Zuziak z Lipowej

Roman Schleifer – od Jolanty Piecuch z rodziną

NIEDZIELA 10.03.

godz. 730 – † Krzysztof Piecuch w 2 rocz. śm. z synem Bartłomiejem – od mamy i siostry

godz. 930 – † Szczepan Sapeta w 50 rocz. śm. z żoną Heleną

godz. 1100 – † Tadeusz Dziergas w 2 rocz. śm. z rodzicami i teściami – od najbliższych

godz. 1100 – † Maksymilian i Stanisława Duda z rodzicami

godz. 1730† Franciszek Bronikowski