V Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA ZWYKŁA

10 luty 2019 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

  • w poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

  • w czwartek – wspomnienie świętych Cyryla i Metodego Miki i Towarzyszy

2. W piątek zapraszamy na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Czuwanie przy relikwiach Świętej Faustyny i św. Walentego rozpoczniemy w godzinę śmierci Chrystusa o godz. 1500 koronką do Bożego Miłosierdzia. Czuwanie będziemy kontynuować modlitwą Drogi Krzyżowej i adoracją Krzyża, które rozpoczniemy o godz. 1530. Na zakończenie drogi krzyżowej będzie indywidualne błogosławieństwo relikwiami. Na godz. 1615 zapraszamy na cichą adorację Najświętszego Sakramentu. O 1645 Róże Różańcowe poprowadzą modlitwę różańcową. Na godz. 1730 zapraszamy na Mszę św.