II Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA ZWYKŁA

20 STYCZNIA 2019 r.

1. Kalendarz liturgiczny nadchodzącego tygodnia:

    • w poniedziałek – wspomnienie św. Agnieszki

    • w czwartek – wspomnienie św. Franciszka Salezego

    • w piątek – Święto Nawrócenia Św. Pawła

    • w sobotę – wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa

2. Przypominam, że kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po Mszach św. oraz w II i IV piątek miesiąca od 1900 do 2000. Sprawy przedmałżeńskie proszę załatwiać w piątki lub na umówiony termin.

3. Zachęcamy do wsparcia akcji charytatywnej zakupu protez nóg dla Pana Organisty z Ostrego. Ofiary na ten cel można składać jeszcze dziś do skarbonek przy wyjściu z kościoła.

4. W przyszłą niedzielę – ostatnią miesiąca taca będzie przeznaczona na sprzątanie kościoła i utrzymanie naszego kościoła.

5. Pragniemy podziękować za życzliwe przyjęcie podczas wizyty kolędowej. Dziękujemy za serdeczne i pełne troski rozmowy, sugestie czy propozycje. Podczas tegorocznej kolędy nie przyjęło nas 10 % rodzin (125). Dziękujemy za złożone ofiary – są one przeznaczane na różne potrzeby diecezji i parafii. Część ofiar przekażemy na pomoc dzieciom w Aleppo w Syrii.