13.01. – 20.01.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

13.01. – 20.01.2019 r.

NIEDZIELA – 13.01.

godz. 730 Władysław Urbaniec w 20 rocz. śm.

godz. 930 – † Teofila i Stanisław Domaradzcy w rocz. śm.

godz. 1100 – † Mirosław Matusik – od brata Andrzeja

godz. 1100 – † Hubert Caputa – od rodziców

godz. 1730 – † Andrzej Podziorny z teściami: Katarzyną i Dominikiem

PONIEDZIAŁEK – 14.01

godz. 630 – † Kazimiera i Władysław Binda z rodzicami

godz. 630 – † Maria i Władysław Dudka z rodzicami

godz. 630 – O dary Ducha Św. dla lekarzy, szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia

WTOREK – 15.01.

godz. 630 – † Grzegorz Caputa – od żony Bożeny

godz. 630 – † Adam Tarka – od córki Agnieszki

godz. 630 – † Władysław Kliś – od brata Kazimierza z żoną i synem Rafałem

ŚRODA – 16.01.

godz. 630 – † Anna Dłutko – od Sióstr z Róży MB Ostrobramskiej

godz. 630 – † Gertruda Goryl – od sąsiadów Klisów

CZWARTEK – 17.01.

godz. 630 – † Marian Chwil w 5 rocz. śm.

godz. 630 – † Józef Dziedzic – od Krystyny i Zbigniewa Chaberskich

godz. 630 – † Jan Wojtusiak – od sąsiadów Dowgiałów

PIĄTEK – 18.01. – dzień Bożego Miłosierdzia

godz. 630 – † Anna Kozieł w 3 rocz. śm. z mężem Alojzym – od synów Józefa i Mariana z rodzinami

godz. 630 – † Janina Śliwa – od Małgorzaty i Roberta z Andrychowa

godz. 630 – † Łukasz Jagosz – od chrzestnej z rodziną

godz. 1730 – O Boże Miłosierdzie dla nas i świata całego

SOBOTA – 19.01.

godz. 630 – O dary Ducha Św. dla Klaudii w dniu 18 urodzin, Boże bł. i opiekę MB

godz. 630 – † Andrzej Gaweł – od Anny i Szymona Urbańskich z dziećmi

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Wiesława Wyleciał – od Wandy i Benedykta Czech

Zdzisław Rypień – od Jarka Błachuta z rodziną

Mirosław Matusik – od Jasi i Wiktora Koziczów

Aniela Łabaś – od Anny Biernat

Augustyn Hojdys – od Marii Ścieszka z rodziną

Zofia Płonka – od Janiny Kuźbida z synem Piotrem

Kazimierz Piecuch – od Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Żywiec

Czesława Mizia – od Bogumiły Lach z rodziną

Jan Podgórski – od chrześniaczki Agaty z córkami

Helena Dutka – od Izy i Artura Wandzel z rodziną

Andrzej Urbaniec – od Zofii i Stanisława Jakubiec z rodziną

Czesława Wrzeszcz – od Iwony i Romana Kuchejda z rodziną z Cięciny

Piotr Semik – od Bożeny i Jerzego Damek

† Lucjan Szczepański – od Piotra i Ewy Błaszczyk

† Hubert Caputa – od Władysława Kubicy z rodziną

† Maria Janota – od sąsiadów Bonembergów

† Władysław Kliś – od bratanicy Iwony z rodziną

† Adam Tarka – od Alicji Mrowiec z dziećmi

† Grzegorz Caputa – od Pauliny Jafernik

NIEDZIELA 20.01.

godz. 730 – † Waleria Miesiączek – od Hildegardy, Marii, Zygmunta Kliś i Doroty i Ryszarda Ścieszka

godz. 930 – † Eugeniusz Biernat w 10 rocz. śm. z rodzicami i teściami

godz. 930 – † Grzegorz Caputa – od kolegów z FIRMY SOLID

godz. 1100Msza św. chrzcielna

godz. 1730† Krzysztof Szumski w 2 rocz. śm. – od cioci Teresy i wujka Józka z rodziną