06.01. – 13.01.2019 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

06.01. – 13.01.2019 r.

NIEDZIELA 06.01. – Uroczystość Trzech Króli

godz. 730 Julia Bednarz w 36 rocz. śm. z mężem Bronisławem i wnukiem Piotrem

godz. 930 Maria Rus w 3 rocz. śm. z mężem Wincentym

godz. 930 – † Maria Janota – od syna Janka z Agnieszką

godz. 1100† Augustyn Hojdys – od rodziny Polaków

godz. 1730 Aniela Łabaś od Elżbiety i Bogdana Burlaga

PONIEDZIAŁEK – 07.01

godz. 630 Anna Habdas – od wnuczki Edyty z rodziną

godz. 630 † Aniela Łabaś – od rodziny Piotrowskich

godz. 630 Stanisław Wesołowski – od Wolnych i kolegi Staszka z rodziną z Lipowej

WTOREK – 08.01.

godz. 630 O Boże bł. w Nowym Roku dla Rodziny i powrót do zdrowia dla męża

godz. 630 – † Anna Tlałka – od chrześniaczki Danuty

godz. 630 – † Adam Tarka – od żony Krystyny

ŚRODA – 09.01.

godz. 630 Władysław Kliś – od braci: Czesława i Józefa

godz. 630 † Maria Janota – od córki Teresy

godz. 630 Hubert Caputa – od kuzynki Katarzyny Kąkol z rodziną

CZWARTEK – 10.01.

godz. 630 Mirosław Matusik – od Rady Nadzorczej, Zarządu, Pracowników ETNO Banku

godz. 630 Maria Polak – od Barbary Mrowiec ze Świnnej

godz. 630 † Józefa Kotlarska – od Izabeli i Tadeusza Biegun

PIĄTEK – 11.01.

godz. 630 Mieczysław Pawlus w 2 rocz. śm.

godz. 630 Anna Adamczyk – od rodziny Widzów

godz. 630 † Irena Juraszek – od nauczycieli emerytów z Gminy Lipowa

SOBOTA – 12.01.

godz. 630 Maria i Jan Pietraszko

godz. 630 Czesław Matlak – od sąsiadów Michalców

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Wiesława Wyleciał – od Elżbiety Zielińskiej z córkami

Zdzisław Rypień – od kolegów zięcia Marka z TAURON Dystrybucja i Logistyka

Mirosław Matusik – od Mieczysławy Ryszka

Aniela Łabaś – od chrześniaka Jana Hernasa z rodziną

Augustyn Hojdys – od Aleksandra i Alicji Tapek

Zofia Płonka – od rodziny Piegzów

Kazimierz Piecuch – od Małgorzaty i Krzysztofa Górnych z Gilowic

Czesława Mizia – od rodziny Haczków z Ostrego

Czesław Piecuch – od Ireny Sanetra z rodziną

Jan Podgórski – od pracowników Firmy Budowlanej PODGÓRNI

Helena Dutka – od Magdy i Marka Piecuch z rodziną

Andrzej Urbaniec – od chrześniaków: Grzegorza i Moniki z rodzinami

Czesława Wrzeszcz – od Jacaka Mrózka z rodziną

Piotr Semik – od sąsiadów Czaickich

† Lucjan Szczepański – od Piotra i Anny Mieszczak

† Hubert Caputa – od Barbary i Ryszarda Kliś

† Maria Janota – od sąsiadów Matuszków

† Władysław Kliś – od chrześnicy Izabeli z rodziną

Adam Tarka – od Sabiny i Grzegorza Kupczak z dziećmi

Józef Łodziana w 8 rocz. śm.

NIEDZIELA 13.01.

godz. 730 Władysław Urbaniec w 20 rocz. śm.

godz. 930 Teofila i Stanisław Domaradzcy w rocz. śm.

godz. 1100 – † Mirosław Matusik – od brata Andrzeja

godz. 1100† Hubert Caputa – od rodziców

godz. 1730 Andrzej Podziorny z teściami: Katarzyną i Dominikiem