Plan wizyty duszpasterskiej – kolęda 2018/19

Kategorie: Bez kategorii

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ 2018/19

27.XII.2018 – czwartek – od godz. 9.00

  • Sienna dół: ul. Śliwkowa; ul. Św. Jadwigi Śl. 2-8; ul. Klonowa; ul. Cyprysowa; ul. Św. Jadwigi Śl. 12-32; ul. Jałowcowa; ul. Orzechowa; ul. Olchowa – ks. D

  • Sienna dół: ul. Św. Jadwigi Śl. 34-46; ul. Daglezjowa; ul. Miłorzębowa; ul. Magnoliowa; ul. Modrzewiowa – ks. P

  • Sienna środkowa: ul. Św. Jadwigi Śl. 52-66; ul. Świerkowa; ul. Wierzbowa; ul. Topolowa; ul. Św. Jadwigi Śl. 68-82; ul. Kalinowa; ul. Jodłowa; ul. Jaworowa; ul. Jaśminowa – ks. Ł

28.XII.2018 – piątek – od godz. 9.00

  • Sienna góra: ul. Św. Jadwigi Śl 90-102; ul. Jarzębinowa, ul. Dębowa; ul. Morelowa; ul. Bukowa; ul. Głogowa; ul. Akacjowa – ks. D

  • Sienna góra – ul. Św. Jadwigi Śl. 106 – 124; ul. Jesionowa; ul. Brzozowa; ul. Kasztanowa; ul. Mirabelowa; ul. Św. Jadwigi Śl. 189-165; ul. Brzoskwiniowa; ul. Czereśniowa; ul. Wiśniowa; ul. Jabłoniowa – ks. P
  • Sienna góra – ul. Leszczynowa; ul. Św. Jadwigi Śl. 163-93 – ks. Ł

29.XII 2018 – sobota – od godz. 9.00

  • Sienna środek i dół: ul. Św. Jadwigi Śl. 91 – 1; ul. Limbowa – ks. D

  • Twardorzeczka: ul. Widokowa 4-38; ul. Morenowa; ul. Bazaltowa – ks. Ł

  • Twardorzeczka: ul. Widokowa 40 – 128; ul. Marmurowa; ul. Chromowa; ul. Szmaragdowa; ul. Bursztynowa 8 – 10; od około 14.00 – ul. Szafirowa 152 – 89; ul. Bursztynowa 11- 18 – ks. P

30.XII.2018 – niedziela – od godz. 13.30

  • Twardorzeczka: ul. Widokowa 3 – 41 (od Howańców do Stasiców) – ks. D

  • Twardorzeczka: ul. Widokowa 1, 43 – 79; Radziechowy: ul. Słoneczna; ul. Młodych; ul. Różana – ks. Ł

31.XII.2018 – poniedziałek – od godz. 9.00

  • Radziechowy: ul. Maciejków; ul. Osiedlowa; Twardorzeczka: ul. Widokowa 93 – 145; ul. Koralowa; Lazurytu; Neonowa – ks. P

  • Twardorzeczka: ul. Widokowa 149 – 155; ul. Opalowa; ul. Turkusowa; ul. Szafirowa 90 – 102 oraz 59, 65, 67; ul. Dolomitowa – ks. Ł

  • Leśna górna: ul. Borówkowa; ul. Aroniowa; ul. Azaliowa (nr nieparzyste) – ks. D

02.I.2019 – środa – od 14.30

  • Leśna górna: ul. Azaliowa (nr parzyste); ul. Berberysowa; ul. Św. Michała Arch. 192 – 188; ul. Kameliowa; ul. Bukszpanowa – ks. P

  • Leśna górna: ul. Św. Michała Arch. 186 – 182; ul. Śnieguliczki; ul. Porzeczkowa – ks. D

03.I.2019 – czwartek – od 15.00

  • Leśna góra: ul. Forsycji; ul. Hortensji; ul. Św. Michała Archanioła 178 – 174; ul. Krzewuszki – ks. P

  • Leśna górna: ul. Żarnowca; ul. Św. Michała Archanioła 170 – 164; ul. Czeremchowa – ks. Ł

05.I.2019 – sobota – od 9.00

  • Leśna środkowa; ul. Poziomkowa; ul. Św. Michała Arch. 160 – 150; ul. Św. Alberta; ul. Pigwowa – ks. D

  • Leśna środkowa: ul. Łączna (nr parzyste od kościoła w str. Siennej); ul. Pigwowa 16; ul. Mahoniowa; ul. Oliwkowa; ul. Łączna (nr nieparzyste od 1w kierunku kościoła) – ks. P

  • Leśna górna: ul. Agrestowa; ul. Żylistka; ul. Św. Michała Arch. 197; ul. Wawrzynka; ul. Wiązowa; ul. Złotliny; ul. Św. Michała Arch. 193 – 179 – ks. Ł

07.I.2019 – poniedziałek – od 15.00

  • Leśna górna: ul. Morwy; ul. Tarninowa; ul. Lilakowa; ul. Św. Michała Archanioła 173 – 167; ul. Malinowa (nr parzyste) – ks. P

  • Leśna góra: ul. Malinowa (nr nieparzyste); ul. Jeżynowa – ks. D

  • Leśna góra: ul. Żurawinowa; ul. Św. Michała Arch. 163 – 159; ul. Hibiskusowa – ks. Ł

08.I.2019 – wtorek – od 15.00

  • Leśna góra: ul. Św. Michała Archanioła 157 – 147; ul. Dereniowa; ul. Migdałowca; ul. Sportowa – ks. D

  • Leśna nad kościołem: ul. Św. Michała Arch. 141 – 131; ul. Św. Andrzeja Boboli; ul. Jagodowa – ks. Ł

  • Leśna obok kościoła + Bory: ul. Św. Michała Arch. 142 – 146; ul. Na Borach – ks. P

9.I.2019 – środa – od 15.00

  • Leśna poniżej kościoła: ul. Św. Michała Arch. 129 – 115; ul. Niezapominajki; ul. Widokowa (nr parzyste) – ks. D

  • Leśna poniżej kościoła: ul. Widokowa (nr nieparzyste od nr 11); ul. Św. Michała Arch. 111 – 91; ul. Piwonii; ul. Frezjowa (nr parzyste) – ks. Ł

10.I.2019 – czwartek – od 15.00

  • Leśna dół – ul. Frezjowa (nr nieparzyste od nr 13); ul. Św. Michała Arch. 89 – 79; ul. Stokrotki; ul. Storczykowa; – ks. P

  • Leśna dół – ul. Św. Michała Arch. 77 – 65; ul. Wrzosowa; ul. Groszkowa – ks. D

11.I.2019 – piątek – od 15.00

  • Leśna dół – ul. Fuksji; ul. Św. Michała Arch. 63 – 59; ul. Malwy – ks. Ł

  • Leśna dół – ul. Tulipanowa; ul. Goździkowa; ul. Św. Michała Arch. 57 – 55 – ks. D

  • Leśna dół – ul. Św. Michała Arch. 53 – 43; ul. Konwaliowa – ks. P

12.I.2019 – sobota – od 9.00

  • Leśna dół – ul. Różana; ul. Św. Michała Arch. 41 – 35; ul. Mieczyka; ul. Św. Michała Arch. 33 – 25; ul. Krokusowa; ul. Irysowa – ks. D

  • Leśna dół – ul. Św. Michała Arch. 23 – 1; ul. Słonecznikowa; ul. Aksamitki; ul. Kwiatowa – ks. P

  • Leśna dół – ul. Św. Michała Arch. 2 – 34; ul. Kard. Macharskiego; ul. Łubinowa; ul. Hiacyntowa; ul. Liliowa (nr parzyste) – Ks. Ł

13.I.2019 – niedziela – od 13.30

  • Leśna dół – ul. Liliowa (nr nieparzyste od nr 11); ul. Św. Michała Arch. 36 – 56; ul. Koniczyny; ul. Jasnoty – ks. Ł

  • Leśna dół – ul. Św. Michała Arch. 58 – 62; ul. Maciejki; ul. Bratkowa; ul. Żonkilowa – ks. P

14.I.2019 – poniedziałek – od 15.00

  • Leśna dół – ul. Św. Michała Arch. 64 – 100; ul. Fiołkowa; ul. Mlecza; ul. Cykorii; ul. Makowa; ul. Chabrowa; ul. Kaczeńcowa; ul. Sasanki – ks. D

  • Leśna środkowaul. Św. Michała Arch. 102 – 140; ul. Barwinka; ul. Astrowa – ks. P