II Niedziela Adwentu

II NIEDZIELA ADWENTU

09 grudnia 2018 r.

1. Dziś modlitwą i ofiarą do puszek przed kościołem wspieramy Kościół na Wschodzie.

2. Zapraszamy do udziału w roratach, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 1730.

3. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w sobotę 15 grudnia w od godz. 800 do 1100. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.

5. Spowiedź parafialna przed świętami Bożego Narodzenia będzie w piątek – 21 grudnia. Zachęcamy by do spowiedzi przystępować w ciągu tygodnia przed wieczornymi mszami.

6. Kolędę – wizytę duszpasterską rozpoczniemy od 27 grudnia od Siennej dolnej. Program kolędy jest na stronie internetowej parafii.

7. W przyszłą niedzielę Dzieci Maryi rozprowadzą wykonane przez siebie stroiki świąteczne. Dochód przeznaczą na cele swojej grupy.

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece „Caritas”.

9. W związku z dramatyczną sytuacją w Bankach Krwi, Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz Fundacja im. Agaty Mróz zwrócili się do naszej Parafii z prośbą o przeprowadzenie dodatkowej akcji krwi jako dar na Święta Bożego Narodzenia. Akcja będzie w niedzielę – 23 grudnia w godz. od 900 do 1300.