Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA – KRÓLA WSZECHŚWIATA

25 listopada 2018 r.

1. Przeżywamy Uroczystość Chrystusa – Króla Wszechświata. Ta niedziela kończy rok liturgiczny. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy Adwent – święty czas radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa i na Święta Bożego Narodzenia.

2. Kalendarz liturgiczny nadchodzącego tygodnia:

    • w piątek – święto Św. Andrzeja

3. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w sobotę 15 grudnia w od godz. 800 do 1200. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.

4. W sobotę przeżyjemy coroczną uroczystość św. Mikołaja. Rozpocznie się on o godz. 1600 zabawą andrzejkową. Około godz. 1645 powitamy Św. Mikołaja, czemu będą towarzyszyć efekty świetlne i świecące balony. Św. Mikołaj przybędzie w towarzystwie sympatycznych zwierzątek – alpaków. A Święty Mikołaj przybędzie z Parku Rozrywki RABKOLAND, gdzie pracuje jako animator zabaw. Po zakończeniu programu przed kościołem, św. Mikołaj uda się do domów. Św. Mikołaj będzie szedł główną drogą przez Leśną, Sienną i Twardorzeczkę, dlatego bardzo prosimy aby tam na Niego oczekiwać !!! Zapraszamy do wzięcia udziału w tej zabawie całe rodziny, które prosimy o przebranie się w anielskie stroje – UWAGA KONKURS ! Wśród rodzin, które najliczniej przebiorą się w stroje anielskie zostaną rozlosowane bony zakupowe na Święta Bożego Narodzenia. Bardzo proszę Panów – pomocników Św. Mikołaja o potwierdzenie chęci pomocy i udziału w zabawie. Św. Mikołaj liczy na pomoc sponsorów. Rodzice pomagają św. Mikołajowi w zakupie paczek dla swoich pociech. Wizyta św. Mikołaja w domu jest bezpłatna.

UWAGA! W sobotę wieczorna Msza św. będzie wyjątkowo o godz. 1800.

5. Rada Parafialna składa podziękowanie za złożone ofiary na ogrzewanie kościoła i salek w sezonie zimowym. Zebrano kwotę: 23.640 zł., którą złożyło 343 osoby.

6. Od przyszłej niedzieli będą do nabycia świece Caritas na stół wigilijny. A dziś święcimy opłatki. Od jutra Pan Kościelny i Pan Organista rozniosą je do Waszych domów. Pan Kościelny rozpocznie od kościoła w kierunku Leśnej dolnej, Pan Organista od kościoła w kierunku Leśnej górnej.