02.12. – 09.12.2018 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

02.12. – 09.12.2018 r.

NIEDZIELA 02.12.

godz. 730 Jadwiga Ziajka w 3 rocz. śm.

godz. 930 – W intencji górników, górników emerytów i ich rodzin

godz. 1100† Stanisław Urbaniec – od Małgorzaty Kurdziel z BB i Kazimierza Szpili

godz. 1730 Elżbieta Iwanek – od Józefa Urbańca z rodziną

PONIEDZIAŁEK – 03.12.

godz. 630 Jan Wolny w 16 rocz. śm. z żoną Heleną i synem Józefem

godz. 1730 † Józef Dudys w 11 rocz. śm. z rodzicami i teściami

godz. 1730 † Maria Kubica – od chrześniaczki Teresy Tracz z rodziną

WTOREK – 04.12.

godz. 630 Jan Kraus – od Jadwigi i Zdzisława Biegun

godz. 1730 † Piotr Semik – od żony

godz. 1730 Janina Śliwa – od rodziny Kumorków z Zabłocia

ŚRODA – 05.12.

godz. 630 Stefan Wolny w 14 rocz. śm. z rodzicami

godz. 1730 † Aniela Łodziana – od Dyrektorów Szkół i Przedszkoli Gminy Lipowa

godz. 1730 Wanda Czaicka z rodzicami

CZWARTEK – 06.12.

godz. 630 Zofia Pietraszko – od Ali Brody

godz. 1730 Dziękczynna za 90 lat życia Stefanii z prośbą o Bożą opiekę i zdrowie

godz. 1730 Zdzisław Rypień – od Bogusi i Janka Gardasów

PIĄTEK – 07.12.

godz. 630 Irena Juraszek – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej Lipowa

godz. 630 Czesława Wrzeszcz – od pracowników APTIV części zamienne zmiana Agnieszki Juraszek

godz. 1730 Msza św. wypominkowa

godz. 1730 † Andrzej Urbaniec – od brata Józefa z rodziną

SOBOTA – 08.12.

godz. 630 Emilia Barteczko w 6 rocz. śm. z mężem Czesławem, córką Marią i synem Jerzym

godz. 630 Monika i Józef Szpila

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Stanisław Knapek – od sąsiadki Danuty Tracz

Wiesława Wyleciał – od rodziny Strzeleckich

Zdzisław Rypień – od kolegi Tadeusza Jamrozowicza z rodziną

Anna Adamczyk – od Bartka Szczotki z rodziną

Mirosław Matusik – od Aliny i Jana Tomiczek z Lipowej

Anna Tlałka – od Lucyny i Marka Habdasów z Żywca

Stanisław Wesołowski – od Natalii Kotwa z rodziną

Aniela Łabaś – od sąsiadów Kubiców

Augustyn Hojdys – od rodziny Lachów i Bachniaków

Zofia Płonka – od Bogusławy i Anny Midor

Kazimierz Piecuch – od Barbary i Romana Szlajfer

Czesława Mizia – od swatowej Danki z Lipowej

Waleria Miesiączek – od Marcina i Ewy Gołek

Czesław Piecuch – od rodziny Biernatów

Bogusław Szokalski – od Mariana z rodziną

Eugeniusz Bysko – od siostrzenicy Moniki z rodziną

Jan Podgórski – od Joli i Mariana Skrzypek z córką Natalią

Helena Dutka – od Stanisława i Elżbiety Zuziak

Andrzej Urbaniec – od Dominiki i Krystiana Hudziec

Czesława Wrzeszcz – od Kasi Świniańskiej z rodziną

Piotr Semik – od kolegi Rafała Dziedzina

NIEDZIELA 09.12.

godz. 730 Jerzy Tomalik w 3 rocz. śm.

godz. 930 – † Helena Dutka

godz. 930 – † Stanisław Urbaniec – od Barbary, Tomasza Nogi i Jadwigi, Józefa Kołodziej

godz. 1100† Irena Juraszek – od Anny Zoń z rodziną

godz. 1730 Ryszard Gładysz w 1 rocz. śm. – od żony z dziećmi