XXVIII Niedziela Zwykła – Odpust ku czci Św. Jadwigi Śląskiej

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

ODPUST KU CZCI ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

14 października 2018 r.

1. Dziś wraz z mieszkańcami Siennej przeżywamy odpust ku czci świętej Jadwigi Śląskiej i 410 Rocznicę powstania Wsi. O godz. 1030 wyruszy procesja z relikwiami św. Jadwigi Śląskiej i św. Jana Pawła II z Placu 400-lecia Wsi Sienna. Suma odpustowa rozpocznie się o godz. 1100.

2. Pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”, obchodzimy dziś XVIII Dzień Papieski.

Przed kościołem są zbierane datki do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z najuboższych rodzin. Z tego stypendium korzysta jedna z naszych parafianek.

3. Na codzienne nabożeństwa różańcowe zapraszamy na godz. 1645.

4. W piątek – 19 października – comiesięczny dzień modlitw do Bożego Miłosierdzia. Modlitewne czuwanie rozpocznie się o godz. 1500 koronką do Bożego Miłosierdzia. Na godz. 1530 zapraszamy na drogę krzyżową i adorację Krzyża Świętego połączone z błogosławieństwem relikwiami św. Jadwigi Śląskiej. O godz. 1615 rozpocznie się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 1645 nabożeństwo różańcowe. Msze św. odprawimy o godz. 1730. Prosimy o składanie intencji kierowanych za przyczyną św. Faustyny i św. Jadwigi Śląskiej do Bożego Miłosierdzia.

5. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej i Rady Ekonomicznej będzie w przyszłą niedzielę po wieczornej mszy św.