23.09. – 30.09.2018 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

23.09. – 30.09.2018 r.

NIEDZIELA – 23.09.

godz. 730 Piotr Bednarz w 27 rocz. śm. z dziadkami

godz. 930 Karolina i Karol Noga

godz. 930 Wiktoria i Franciszek Dłutek

godz. 1100Jubileusz XX-lecia Dzieci Maryi

godz. 1830† Czesław Noga w 13 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 24.09.

godz. 630 Jan Kraus – od Reli Mrózek z rodziną

godz. 1830 Czesława Mizia – od córki Jolanty

godz. 1830 † Kazimierz Piecuch – od córki z mężem i synem

WTOREK – 25.09.

godz. 630 Helena Droździk w 10 rocz. śm.

godz. 630 Stanisław Wesołowski – od chrześniaka Kamila z narzeczoną

godz. 1830 Stanisław Noga – od cioci Marysi z Browaru

ŚRODA – 26.09.

godz. 630 Gertruda Goryl – od siostry Heleny z córką Alą i rodziną

godz. 1830 Anna Habdas – od wnuka Mariusza z rodziną

godz. 1830 Aniela Łabaś – od wnuka Tomasza z Karoliną

CZWARTEK – 27.09.

godz. 630 Mirosław Matusik – od Dyrekcji i Kierownictwa ALPLA Żywiec

godz. 1830 Anna Piątek w 23 rocz. śm. z rodzicami

godz. 1830 Maria Polak – od córki Barbary z mężem Adamem

PIĄTEK – 28.09.

godz. 630 Zofia i Jan Knapek z rodzicami

godz. 1830 Michał Knapek w 7 rocz. śm. z ojcem Michałem w 3 rocz. śm.

godz. 1830 † Józefa Kotlarska – od Andrzeja Haręży i Porębskich z Soli

SOBOTA – 29.09.

godz. 630 wujek Michał Knapek

godz. 630 Anna Dłutko – od Anny Legut

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Tadeusz Biegun – od koleżanki Haliny Piecuch

Stanisław Knapek – od Sylwii i Piotra Mrowiec

Barbara Wajdeczko – od Jakuba i Wieśka

Wiesława Wyleciał – od Recepcji i Obsługi Schroniska Młodzieżowego ZSME w Żywcu

Ryszard Gładysz – od rodziny Gracjasów

Halina Waligóra – od Elżbiety i Pawła Domasik

Zdzisław Rypień – od Zdzisławy i Tadeusza Piątek z rodziną

Irena Juraszek – od rodziny Matlaków

Stanisław Urbaniec – od rodziny Micherdzińskich

Anna Adamczyk – od sąsiadki Bronisławy z rodziną

Józefa Kotlarska – od Ireny i Stanisława Kotlarskich ze Stryszawy

Elżbieta Iwanek – od Krysi z rodziną

Mirosław Matusik – od sąsiadów Dziasek z Lipowej

Anna Tlałka – od Stasi, Stefana, Krysi i Marysi z Korbielowa

Stanisław Wesołowski – od sąsiadki Beni z rodziną

Aniela Łabaś – od brata Eugeniusza Kublin z Ostrego

Augustyn Hojdys – od Wandy i Jana Zuziak z Lipowej

Zofia Płonka – od Ewy i Katarzyny Knapek

Kazimierz Piecuch – od sąsiadki Lucyny Bednarz

Czesława Mizia – od Wandy i Benedykta Czech z Radziechów

NIEDZIELA 30.09. – Odpust ku czci Św. Michała Archanioła

godz. 730 Antoni Stefko w 8 rocz. śm.

godz. 930 Michał i Zofia Caputowie

godz. 930 Czesława Mizia – od kochających dzieci i wnucząt

godz. 1100Za Parafian – Suma odpustowa

godz. 1830 Aniela Łodziana – od Andrzeja i Bożeny Białek z dziećmi