16.09. – 23.09.2018 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

16.09. – 23.09.2018 r.

NIEDZIELA – 16.09.

godz. 730 adysław Wrona w 40 rocz. śm. z żoną Elżbietą i synem Andrzejem

godz. 930 Józef Wolny w 14 rocz. śm.

godz. 1100Msza św. chrzcielna

godz. 1100Msza św. z okazji rocznicy urodzin i chrztu Emilii Łoboz

godz. 1830† Jan Krista – od cioci Jadzi Bielskiej z rodziną

PONIEDZIAŁEK – 17.09.

godz. 630 Wiesława Wyleciał – od Zdzisławy Czerwieniec

godz. 1830 Maria Caputa w 3 rocz. śm. z mężem Edwardem

godz. 1830 † Czesława Łodziana – od Zofii i Antoniego Wakuła z rodziną

WTOREK – 18.09.

godz. 630 O powrót do zdrowia i opiekę Boża w walce z chorobą, i o Światło Ducha Św.

godz. 630 Jan Kraus – od Stanisławy Wójcik z rodziną

godz. 1830 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie

ŚRODA – 19.09.

godz. 630 Stanisław Knapek – od sąsiadki Bogusławy Firlejczyk

godz. 1830 Józef Dziedzic – od rodziny Waligórów z Cięciny

CZWARTEK – 20.09.

godz. 630 Wanda Golasik – od Czesławy Copija z rodziną

godz. 1830 Anna Habdas w 1 rocz. śm.

godz. 1830 Aniela Łabaś – od wnuka Grzegorza z rodziną

PIĄTEK – 21.09. – dzień Bożego Miłosierdzia

godz. 630 Stanisław Kliś w 20 rocz. śm.

godz. 630 Łukasz Jagosz – od Wiesława Wolnego

godz. 1830 O Boże Miłosierdzie dla nas i świata całego

SOBOTA – 22.09.

godz. 630 Janina Śliwa – od rodziny Pasierbków

godz. 630 Waleria Mucha – od kuzynki Janiny Handzlik

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Tadeusz Biegun – od Anny i Bogdana Kliś z Lipowej

Stanisław Knapek – od sąsiadów Harężlaków

Barbara Wajdeczko – od Szefów i Pracowników Piekarni ZADZIELE

Wiesława Wyleciał – od Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego

Ryszard Gładysz – od Justyny i Marcina

Halina Waligóra – od Władysławy i Bogdana Micherda

Zdzisław Rypień – od Iwony i Tomasza Bednarz

Irena Juraszek – od Barbary i Marka Biegun

Stanisław Urbaniec – od rodziny Krynickich

Anna Adamczyk – od Lucyny i Grzegorza Obrockich

Józefa Kotlarska – od rodziny Kachel ze Stryszawy

Maria Polak – od swatowej Heleny Biegun

Elżbieta Iwanek – od siostry Anny Legut

Mirosław Matusik – od rodziny Kowalczyków i Bolesława Szandy

Anna Tlałka – od rodziny Sanetrów

Stanisław Wesołowski – od siostry Wandy z rodziną

Aniela Łabaś – od kuzynki Stanisławy Caputa z Twardorzeczki

Augustyn Hojdys – od sąsiadki Władysławy Piecuch

Zofia Płonka – od sąsiadów Sapetów i Wróblów

Kazimierz Piecuch – od Bogdana i Bogusi Filip

NIEDZIELA – 23.09.

godz. 730 Piotr Bednarz w 27 rocz. śm. z dziadkami

godz. 930 Karolina i Karol Noga

godz. 930 Wiktoria i Franciszek Dłutek

godz. 1100Jubileusz XX-lecia Dzieci Maryi

godz. 1830 Czesław Noga w 13 rocz. śm.