09.09. – 16.09.2018 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

09.09. – 16.09.2018 r.

NIEDZIELA – 09.09.

godz. 730 – Dziękczynna za 30 lat małżeństwa Barbary i Jerzego z prośbą o Boże bł.

godz. 930 † Jan Kraus w 2 rocz. śm.

godz. 930 † Anna Dłutka w 1 rocz. śm. z mężem Józefem

godz. 1100† Anna i Tomasz Matlas oraz Helena i Rudolf Brasse

godz. 1830† Maria Kobza z rodzicami

PONIEDZIAŁEK – 10.09.

godz. 630 – † Wiesława Wyleciał – od Marii i Józefa Szwed

godz. 630 – † Jan Kraus – od rodziny Desków i Doboszów

godz. 1830 – Dziękczynna za 10 lat miłości małżeńskiej Beaty i Mariusza prosząc o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata

WTOREK – 11.09.

godz. 630 – † Władysław Paciorek z teściem Kazimierzem

godz. 1830 – Dziękczynna za otrzymane łaski od Ducha Św. dla wnuków z prośbą o dalsze

godz. 1830 – † Kazimierz Piecuch – od żony i dzieci

ŚRODA – 12.09.

godz. 630 – † Anna Dłutko w 1 rocz. śm. z mężem Józefem

godz. 1830† Józef Dziedzic w 1 rocz. śm. – od żony

godz. 1830† Zofia Płonka – od swatów Zosi i Sławka z Siennej

CZWARTEK – 13.09.

godz. 630 – † Andrzej Gaweł – od pracowników Odlewni W-2 METALPOL

godz. 1830† Zygmunt Pustelnik w 4 rocz. śm. z rodzicami

godz. 1830† Helena Gryga w 20 rocz. śm.

PIĄTEK – 14.09.

godz. 630 – Przez wstawiennictwo MB Bolesnej prośba o Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB i zdrowie dla Członków ADŚ i ich rodzin

godz. 1830 – † Aniela i Wojciech Kupczak oraz Bronisława i Jan Setla

godz. 1830 † Józef Dziedzic – od kuzyna Karola z rodziną

SOBOTA – 15.09.

godz. 630 – † Ewa Biernat

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Tadeusz Biegun – od Marty Jakóbiec

† Stanisław Knapek – od Doroty i Józefa Markiel

† Barbara Wajdeczko – od Ireny i Tadeusza Gowin z rodziną

† Wiesława Wyleciał – od Klaudii Brączek z rodziną

† Ryszard Gładysz – od rodziny Pozadowskich

† Halina Waligóra – od Lucyny i Wiesława Faber

† Zdzisław Rypień – od Kazimierza Habdasa z żoną

† Irena Juraszek – od Doroty i Wiesława Waśko

† Stanisław Urbaniec – od Magdy z rodziną

† Anna Adamczyk – od Mariusza Golasika

† Józefa Kotlarska – od siostrzenicy Małgorzaty z rodziną

† Maria Polak – od Katarzyny i Piotra Biegun z rodziną

† Elżbieta Iwanek – od Jana Legut z rodziną

† Mirosław Matusik – od kolegi Ryszarda Biegun z Lipowej

† Anna Tlałka – od sąsiadów Pieczarów

† Stanisław Wesołowski – od Małgosi Gasidło z dziećmi

† Aniela Łabaś – od Bogusi Dyrlaga z Cięciny

† Augustyn Hojdys – od sąsiada Ryszarda Piecucha z rodziną

† Zofia Płonka – od sąsiadów Anny i Krzysztofa Łoboz

† Kazimierz Piecuch – od sąsiadki Zeni

NIEDZIELA – 16.09.

godz. 730 – † Władysław Wrona w 40 rocz. śm. z żoną Elżbietą i synem Andrzejem

godz. 930 † Józef Wolny w 14 rocz. śm.

godz. 1100Msza św. chrzcielna

godz. 1830† Jan Krista – od cioci Jadzi Bielskiej z rodziną