XVIII Niedziela Zwykła

• w czwartek – święto Świętej Teresy Benedykty od Krzyża

• w piątek – wspomnienie św. Wawrzyńca

• w sobotę – wspomnienie św. Klary

2. Jutro z Hałcnowa wyrusza Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpoczęcie pielgrzymki Mszą św. o godz. 800. Na Jasną Górę dotrze 11 sierpnia.

3. Bardzo dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Leśnej oraz kilku osobom za wykonane w minionym tygodniu porządki wokół kościoła.

4. Od tygodnia trwają prace przy schodach wejścia bocznego. Na stopnie kładziemy granit płomieniowany, taki sam jak przy wejściu głównym.

5. Przypominamy o trwającej akcji Caritas Polska – „Rodzina Rodzinie” polegającej na wsparciu rodzin poszkodowanych w wyniku konfliktu zbrojnego w Syrii. Nasza parafia włączyła się do wspierania CENTRUM PRZYJAŹNI DZIECIĘCEJ w Aleppo. O szczegółach poinformuje za tydzień ksiądz proboszcz.