XVII Niedziela Zwykła

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

29 lipca 2018 r.

1. W czwartek na wieczorną Mszę św. na godz. 1830 zapraszamy Róże Różańcowe. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Spotkanie Róż będzie także w przyszłą niedzielę po porannej Mszy św.

2. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św., która będzie od godz.1730. Na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić za dusze wypominane.

3. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę w godz. od. 800 do 1100. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.

• we wtorek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli

• w środę – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego

• w sobotę – wspomnienie św, Jana Vianneya

5. W przyszłą niedzielę przy kościele w Słotwinie odbędzie się pobór krwi i zapisy do banku szpiku kostnego. Akcja jest organizowana dla ratowania życia 10 letniego Adasia – ministranta ze Słotwiny. Bardzo prosimy aby osoby mogące w ten sposób pomóc w odzyskaniu zdrowia dziecka, zechciały udać się w godzinach od 9.00 do 13.00 pod kościół w Słotwinie.