XVI Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

22 lipca 2018 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

    • w poniedziałek – Święto św. Brygidy

    • we wtorek – wspomnienie Św. Kingi

    • w środę – Święto św. Jakuba apostoła

    • w czwartek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

2. Z okazji święta patronalnego kierowców, po Mszach św. dokonamy obrzędu poświęcenia pojazdów mechanicznych. Za chwilę zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo wszystkim kierującym, podróżującym, a następnie kapłan wraz z ministrantami podejdzie do każdego pojazdu i dokona pokropienia wodą święconą. Prosimy kierowców o ustawienie się przy swoim pojeździe. Każdy kierowca otrzyma pamiątkę. Złożone przy tej okazji ofiary przeznaczymy na zakup stacji naprawczej rowerów, który stanie przy zakrystii.

3. W przyszłą niedzielę, ostatnią miesiąca taca będzie przeznaczona na utrzymanie naszej świątyni.

4. Wychodząc z kościoła proszę o zabranie darmowej gazetki, zawierającej artykuły o naszej parafii.