XIV Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

08 lipca 2018 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

    • w środę – Święto św. Benedykta, patrona Europy

    • w czwartek – wspomnienie św. Brunona

    • w piątek – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

2. W piątek – 13 lipca – zapraszamy na nabożeństwo fatimskie do Rychwałdu. Rozpoczęcie o godz. 1800.

3. Przypominamy o akcji Caritas Polska – „Rodzina Rodzinie” polegającej na wsparciu rodzin poszkodowanych w wyniku konfliktu zbrojnego w Syrii. Inicjatorzy tej akcji chcą aby każda parafia w Polsce pomogła jednej rodzinie z Syrii. Każdy może się włączyć do tej akcji poprzez dowolne ofiary składane do skarbonek pod chórem. Akcja trwała aż do odwołania.

4. Dziś przed kościołem przedstawiciele Rady Parafialnej z Juszczyny kwestują na odbudowę spalonej plebanii.

5. Przypominamy, że przez okres wakacji w dni powszednie Msze św. są odprawiane o godz. 700.

6. Od jutra rozpoczynamy pierwszy turnus półkoloni. Zajęcia będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku. Jutro zapraszamy na godz. 900 do Szkoły w Siennej. Szczegółowy plan kolejnych dni będzie publikowany na stronie internetowej parafii.

7. Zachęcamy do nabycia dzisiejszego „Gościa Niedzielnego”, w którym są dwa artykuły związane z parafią. A przy wyjściu z kościoła proszę o zabranie kolejnej darmowej gazetki.