XIII Niedziela Zwykła

01 lipca 2018 r.

• we wtorek – święto św. Tomasza Apostoła

• w piątek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

2. Róże Różańcowe zapraszamy na modlitewne spotkanie w czwartek na wieczorną Msze św. Po Mszy będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W I piątek miesiąca spowiedź będzie od godz. 1730. Na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić za dusze wypominane.

4. Chorych z posługą sakramentalną nawiedzimy w sobotę w godz. od 800 do 1100. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

5. Przypominamy, że przez okres wakacji w dni powszednie Msze św. rano są odprawiane o godz. 700. W dni powszednie poza I czwartkiem, I i III Piątkiem oraz sobotami nie ma wieczornej Mszy św.

6. Informuję, że kapłan przebywający na urlopie codziennie odprawia Msze św. za zmarłych z Mszy św. zbiorowych, odprawianych w ciągu roku w soboty.

7. Przy wyjściu z kościoła proszę o zabranie kolejnej darmowej gazetki.