IX Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

03 czerwca 2018 r.

1. Bóg zapłać wszystkich, którzy przygotowali i wzięli udział w procesji Bożego Ciała. Dziękujemy Paniom z KGW, Strażakom, pocztom sztandarowym, dzieciom I komunijnym, Panom niosącym baldachim, asyście, dzieciom sypiącym kwiaty oraz rodzinom i grupom, które przygotowały przepiękne ołtarze.

2. Do czwartku przeżywamy oktawę Bożego Ciała. Codziennie w ramach nabożeństwa ku czci Boskiego Serca udajemy się z procesją eucharystyczną wokół kościoła. Na zakończenie oktawy – we czwartek – zapraszamy na specjalne błogosławieństwo rodziców z małymi dziećmi. W tym dniu poświęcimy również wianki.

3. Na nabożeństwa ku czci Bożego Serca zapraszamy codziennie na godz. 1800.

4. Kalendarz liturgiczny:

    • w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

    • w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi

      5. Wspólnota Galilea zaprasza na Msze św. oraz modlitwę uwielbienia w poniedziałek na 1830.

      6. W czwartek na wieczorną Msze św. i adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy Róże Różańcowe.