03.06. – 10.06.2018 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

04.06. – 10.06.2018 r.

NIEDZIELA – 03.06.

godz. 730 Józef i Anna Borak z synem Bolesławem

godz. 930 Edmund Piotrowski w 26 rocz. śm.

godz. 1100 Wiesława Wyleciał – od rodziny Bielów z Polanki Wielkiej

godz. 1830† Franciszek Sapeta z rodzicami: Janem i Adelą

PONIEDZIAŁEK – 04.06.

godz. 630 Ilona Barteczko w 1 rocz. śm.

godz. 1830 O Boże bł. w pracach polowych i urodzaje – od mieszkańców Leśnej Górnej

godz. 1830 O urodzaje i Boże bł. dla mieszkańców Leśnej Dolnej

WTOREK – 05.06.

godz. 630 Maria Kliś w 20 rocz. śm. z mężem Stanisławem i synami: Jerzym i Zdzisławem

godz. 1830 Tadeusz Wisła z rodzicami i teściami

ŚRODA – 06.06.

godz. 630 Elżbieta Iwanek – od rodziny Łukańków

godz. 1830O Boże bł. dla Leona Białek w rocznicę urodzin i chrztu świętego

CZWARTEK – 07.06.

godz. 630 Maria Polak – od Anny i Henryka Mrowiec ze Świnnej

godz. 1830Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Sióstr z Róży MB Ostrobramskiej i ich rodzin

godz. 1830 Anna Adamczyk – od wnuka Rafała

PIĄTEK – 08.06.

godz. 630 Antoni Januła – od sąsiadów Supłatów

godz. 1830 Jan Kraus – od Agnieszki i Radosława Tempków

godz. 1830 † Wiktor Maślanka w 4 rocz. śm.

SOBOTA – 09.06.

godz. 630 Dzkczynna za 60 lat życia Ryszarda z prośbą o Boże bł. na dalsze lata

godz. 630 Barbara Golasik – od rodziny Bator i Zając

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Tadeusz Biegun – od sąsiadów Porębskich z dziećmi

Stanisław Knapek – od Jadwigi i Kazimierza Dziasek

Władysław Knapek – od rodziny Stanisławskich

Andrzej Gaweł – od kolegi Romana Kupczaka z rodziną z Żabnicy

Anna Habdas – od sąsiadki Danuty Grabarczyk

Maria Sapeta – od Renaty Dabrowski z córką

Stanisława Kuchejda – od Małgorzaty i Jana Waligóra

Barbara Wajdeczko – od chrześniaczki Sabiny z rodziną

Jan Ciurla – od Majora Jacka Zawady z rodziną

Wiesława Wyleciał – od Lucyny Bednarz

Ryszard Gładysz – od Łodzianów

Jan Krista – od koleżanek i kolegów z HUTCHINSON wydz. A-6, A-2

Czesław Matlak – od Dariusza Kiełbas z żoną i synami

Halina Waligóra – od rodziny Matkowskich z dziećmi

Aniela Łodziana – od Rodziców dzieci z Przedszkola w Leśnej

Zdzisław Rypień – od Stanisława Potasiaka z rodziną

Irena Juraszek – od Krystyny i Władysława Rus z rodziną

Stanisław Urbaniec – od Sapetów z Pietrzykowic

Anna Adamczyk – od Anity i Adama Janota z córką

Józefa Kotlarska – od sąsiadki Marii Łodziana

Maria Polak – od szwagierki Marysi Jagosz z Ostrego

Elżbieta Iwanek – od Zofii i Czesława Sowa

NIEDZIELA – 10.06.

godz. 730 Czesław Łodziana z rodzicami

godz. 930 Wiesława Wyleciał – od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego Niepublicznego Gimnazjum LO – Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Żywcu

godz. 1100Jubileusz 80-lecia KGW Sienna

godz. 1830 Jan Krista – od córki Dagmary z rodziną