VI Niedziela Wielkanocna

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

06 maja 2018 r.

1. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie na godz. 1800. Zachęcamy również do modlitwy sąsiedzkiej przy przydrożnych kapliczkach.

• we wtorek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika

• w przyszłą niedzielę w Rychwałdzie rozpoczynają się nabożeństwa fatimskie. Początek o godz. 1800.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1100 przeżywać będziemy I Komunię św. dzieci klas III. Bardzo prosimy aby na tę mszę św. przyszły tylko rodziny dzieci komunijnych. Przez cały najbliższy tydzień dzieci i ich rodziców zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw majowych. Próby dla dzieci będą: w środę i czwartek o godz. 1630. Spowiedź dla dzieci, ich rodziców oraz krewnych będzie w sobotę od godz. 1000 do 1130.

4. Wspólnota Galilea zaprasza na wieczorną mszę św. i modlitwę uwielbienia w poniedziałek na godz. 1830.

5. Przy wyjściu z kościoła proszę o zabranie od ministrantów darmowej gazetki.