Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Kategorie: Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

20 maja 2018 r.

1. Na nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej zapraszamy codziennie na godz. 1800.

2. Dziś odbędzie się procesja z obrzędem poświęcenia pól. Rozpoczniemy o godz. 1500 poświęceniem połączonym z majówką na Leśnej górnej. O godz. 1530 nabożeństwo odprawimy na Siennej. Na Leśnej dolnej będziemy się modlić o godz. 1600 i o 1630 na Twardorzeczce. Prosimy o przygotowanie ołtarzy przy uprawnianych polach. Na nabożeństwo przynieśmy książeczki

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1100 przeżyjemy Jubileusz 65-lecia kapłaństwa ks. Zbigniewa Szychowskiego – pierwszego proboszcz tej parafii. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Informuję, że tegoroczna Procesja Bożego Ciała uda się następującą trasą: ul. Łączna – pierwszy ołtarz przygotowany przez Dzieci Maryi przy figurce Matki Bożej na Miziowym, drugi przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Siennej przy lipie z kapliczką u Państwa Mydlarz, dalej ul. Daliowa – tu prosimy o przygotowanie trzeciego ołtarza przez mieszkańców ul. Daliowej oraz sąsiadów z ul. Łącznej. Następnie wyjdziemy przy zakładzie fryzjerskim przy ul. Św. Michała – tu prosimy o przygotowanie ołtarza przez Strażaków z OSP Leśna.

5. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnym dziękujemy za wykonane prace porządkowe wokół i wewnątrz kościoła oraz dar 3200 zł. na potrzeby parafii. Dziękujemy także za odnowienie puszki do komunii.