27.05. – 03.06.2018 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

27.05. – 03.06.2018 r.

NIEDZIELA – 27.05.

godz. 730 Antoni Byrdy z rodzicami

godz. 930 Aniela i Piotr Greń z synami

godz. 930 Maria Sapeta – od Franciszka i Ewy Worek z Kamesznicy

godz. 1100 Jubileusz 65-lecia kapłaństwa ks. Zbigniewa Szychowskiego

godz. 1830† Wiesława Wyleciał – od Grzegorza i Agaty Habdas

PONIEDZIAŁEK – 28.05.

godz. 630 Genowefa Midor z mężem, rodzicami i bratem Józefem

godz. 1830 Zofia i Edward Szwem – od córki z mężem

godz. 1830 Jan Ciurla – od Ryszarda z żoną i synami

WTOREK – 29.05.

godz. 630 O dar zdrowia dla Pani doktor Ewy i Boże błogosławieństwo na każdy dzień

godz. 1830 O Boże bł. w pracach polowych i urodzaje – od mieszkańców Twardorzeczki

ŚRODA – 30.05.

godz. 630 Wiesława Wyleciał – od Zofii Ryszki i Urszuli Bednarz z PZU Żywiec

godz. 1830Zofia i Franciszek Wolny – od rodziny

CZWARTEK – 31.05. – BOŻE CIAŁO

godz. 730 Ryszard Gładysz – od właścicieli Cukierni ALICJA

godz. 930 Za Parafian

godz. 930 Wiesława Wyleciał – od Dyrektora, Grona Pedagogicznego i Pracowników ZSZ Leśna

godz. 930 Aniela Łodziana – od córki z mężem

godz. 1130 Czesława Kubica – od Dyrektora, Grona Pedagogicznego i Pracowników ZSZ Leśna

godz. 1830 Waleria Noga – od Wisłowej z Leśnej

PIĄTEK – 01.06.

godz. 630 Maria i Franciszek Mizia

godz. 630 Barbara Wajdeczko – od Edwarda Piątka z rodziną z Lipowej

godz. 1830 Józef Dziedzic – od swatowej z Siennej

godz. 1830 Msza św. w intencji dusz wypominanych

SOBOTA – 02.06.

godz. 630 W intencji chorych z naszej parafii

godz. 630 Tadeusz Dziergas – od Marii Anczakowskiej z rodziną z Rycerki

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Tadeusz Biegun – od sąsiadów Soblów

Stanisław Knapek – od Józefa Miki

Władysław Knapek – od Stanisława Studniarza

Andrzej Gaweł – od Franciszka Zawady z rodziną z Kamesznicy

Józef Dziedzic – od Beaty i Pawła Kliś z dziećmi

Anna Habdas – od sąsiadów Potasiaków

Maria Sapeta – od chrześniaczki Jadwigi Michalskiej z synem

Stanisława Kuchejda – od Danuty i Roberta Wróbel

Barbara Wajdeczko – od Marii i Tomasza Łatanik z rodziną z Czernichowa

Jan Ciurla – od Marii i Henryka Cebrat

Wiesława Wyleciał – od sąsiadki Krystyny Bednarz

Ryszard Gładysz – od Dobijów

Jan Krista – od Małgorzaty Marek z rodziną

Czesław Matlak – od Barbary i Henryka Jendzierowskich

Halina Waligóra – od Bronisławy Faber z dziećmi

Aniela Łodziana – od Barbary Rybarskiej

Zdzisław Rypień – od Janiny Pietraszko z rodziną z Radziechów

Irena Juraszek – od Danuty i Józefa Kosiec z dziećmi

Stanisław Urbaniec – od Katarzyny i Krzysztofa Mrowiec

Anna Adamczyk – od rodziny Krzak

Józefa Kotlarska – od rodziny Sygutów z Twardorzeczki

Maria Polak – od Jasi i Andrzeja Krzak z rodziną

Lidia Łodziana z synem Kamilem w 13 rocz. śm.

NIEDZIELA – 03.06.

godz. 730 Józef i Anna Borak z synem Bolesławem

godz. 930 Edmund Piotrowski w 26 rocz. śm.

godz. 1100 Wiesława Wyleciał – od rodziny Bielów z Polanki Wielkiej

godz. 1830 Franciszek Sapeta z rodzicami: Janem i Adelą