20.05. – 27.05.2018 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

20.05. – 27.05.2018 r.

NIEDZIELA – 20.05.

godz. 730 Wiesława Wyleciał – od Firmy EUROFIRANY Żywiec

godz. 930 Bronisław Kiełbas z żoną Marią i Walerią i synem Michałem

godz. 1100 Msza św. chrzcielna

godz. 1100 Msza św. z okazji rocznicy urodzin i chrztu: Bartłomiej Bednarz, Maja Stemplewska

godz. 1830† Aniela i Karol Jagosz

PONIEDZIAŁEK – 21.05.

godz. 630 Józef Podziorny – od sąsiadki Kazi Habdas

godz. 1830 Maria Błachut w 1 rocz. śm.

godz. 1830 Jan Kraus – od Firmy Podatkowej FISKUS z Żywca

WTOREK – 22.05.

godz. 630 Józefa Kotlarska – od sąsiadów Jadwigi i Józefa Urbasiów

godz. 1830 Rudolf Grzonka

ŚRODA – 23.05.

godz. 630 Czesław Matlak – od Ryszarda i Jolanty Piecuch

godz. 1830W intencji Zuzi prosząc o powrót do zdrowia i o dary Ducha Św. dla lekarzy

CZWARTEK – 24.05.

godz. 630 Jan Krista – od Jolanty i Marka Holisz z synami

godz. 1830O Boże błogosławieństwo w pracach polowych z prośbą o urodzaje – intencja z Siennej

godz. 1830 Ryszard Gładysz – od rodziny Ponikwiów

PIĄTEK – 25.05.

godz. 630 Andrzej Gaweł – od pracowników Firmy LAVO

godz. 1830 Urszula Matlak z rodzicami

godz. 1830 † Anna Habdas – od wnuka Grzegorza z rodziną

SOBOTA – 26.05.

godz. 630 Janina Śliwa – od wnuka Pawła z rodziną

godz. 1700 Dziękczynna za 80 lat życia Anny Czech z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Tadeusz Biegun – od Edwarda Kochutka

Stanisław Knapek – od Martyny Mika z rodziną

Władysław Knapek – od Małgosi i Jacka Szczotka z rodziną

Andrzej Gaweł – od Wychowawczyni Sebastiana ze Szkoły Podstawowej

Józef Dziedzic – od Marka Chrobaka

Anna Habdas – od Janiny Dziedzic z rodziną

Maria Sapeta – od Ryszarda i Katarzyny Jasek z rodziną

Stanisława Kuchejda – od Marioli i Dariusza Wróbel

Barbara Wajdeczko – od kuzyna Michała z rodziną

Jan Ciurla – od rodziny Wnuczek z Bielska

Wiesława Wyleciał – od Kingi i Tomasza Knapek

Ryszard Gładysz – od Grzegorza Kubicy

Jan Krista – od rodziny Kublin z Twardorzeczki

Czesław Matlak – od Stanisławy Kubica z rodziną

Halina Waligóra – od rodziny Jeziorskich

Aniela Łodziana – od sąsiadów Jolanty i Krzysztofa Żyrek

Zdzisław Rypień – od rodziny Legierskich z Leśnej

Irena Juraszek – od Anieli i Idziego Urbańskich

Stanisław Urbaniec – od Beaty i Renaty Lach

Anna Adamczyk – od Haliny Piątek z rodziną

Józefa Kotlarska – od Henryki Laszczak z rodziną z Twardorzeczki

Maria Polak – od Walerii, Marii i Augustyna Polaków z Wieprza

NIEDZIELA – 27.05.

godz. 730 Antoni Byrdy z rodzicami

godz. 930 Aniela i Piotr Greń z synami

godz. 930 Maria Sapeta – od Franciszka i Ewy Worek z Kamesznicy

godz. 1100 Jubileusz 65-lecia kapłaństwa ks. Zbigniewa Szychowskiego

godz. 1830 Wiesława Wyleciał – od Grzegorza i Agaty Habdas