Wczaso-pielgrzymka

Kategorie: Pielgrzymki

Organizujemy wczaso-pielgrzymkę nad Morze Bałtyckie.

BRAK MIEJSC! Ze względu na duże zainteresowanie wyjazdem, prosimy o wpłaty zaliczki w wysokości 200 złotych do 20 maja 2018!

Wyjazd 24 sierpnia 2018 r. o godzinie 23:00, powrót w nocy z 31 sierpnia na 1 września 2018 r.

Prosimy o zabranie ręczników oraz legitymację potwierdzającą zniżki (osoby, które takowe posiadają).

Pobyt nad morzem w dniach od 25 do 31 sierpnia 2018 r.w Ośrodku Wypoczynkowym „Azymut” w Chłapowie z pełnym wyżywieniem. Pokoje 2 (pokoje tylko dla małżeństw!), 3, 4-osobowe z łazienką.

Program ramowy:

Dzień 1

Przyjazd do Chłapowa w godzinach porannych.

Śniadanie – zakwaterowanie do pokoi.

Dzień do własnej dyspozycji

Dzień 2

Czas do własnej dyspozycji

Wyjazd do Pucka.

Dzień 3

Śniadanie

Wyjazd do Malborka i Sztutowa. Zwiedzanie Zamku w Malborku oraz Muzeum w Sztutowie.

Obiadokolacja

Dzień 4

Śniadanie

Wyjazd do Trójmiasta. Zwiedzanie z przewodnikiem.

Obiadokolacja

Dzień 5

Czas do własnej dyspozycji

Wyjazd na Hel

Dzień 6

Śniadanie

Wyjazd do Wdzydz Kiszewskich – Szwajcaria Kaszubska.

Obiadokolacja.

Dzień 7

Śniadanie, obiad, kolacja

W tym dniu czas do własnej dyspozycji.

Po kolacji wyjazd w drogę powrotną.

Program ramowy – może ulec zmianie!

Codziennie przewidziana jest Eucharystia!

Koszt 850 złotych. Cena obejmuje: przejazd autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie w Ośrodku Wypoczynkowym „Azymut” w Chłapowie, ubezpieczenie NNW, bilety do zwiedzanych obiektów.

Zapisy do 31 maja 2018 r. w zakrystii z wpłatą zaliczki 200 złotych oraz podaniem pełnych danych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, numer pesel). Informacji na temat wyjazdu udziela ks. Łukasz Lach.