29.04. – 06.05.2018 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

29.04. – 06.05.2018 r.

NIEDZIELA – 29.04.

godz. 730 Barbara Wajdeczko – od bratowej Henryki z rodziną

godz. 930 Grzegorz Habdas

godz. 1100 Maria Sapeta – od wnuczki Eweliny z rodziną

godz. 1830† Wiesława Wyleciał – od zeszłorocznych absolwentów Liceum klasa 3 A LO

PONIEDZIAŁEK – 30.04.

godz. 630 Józef Podziorny – od Katarzyny i Krzysztofa Ryszków

godz. 1830 Barbara Golasik – od rodziny Stworów

godz. 1830 Jan Kraus – od sąsiadów Janotów

WTOREK – 01.05.

godz. 630 Antoni Januła – od sąsiadów Anity i Jarosława Gąsiorek

godz. 1830 Franciszek Habdas z rodzicami i teściami

ŚRODA – 02.05.

godz. 630 Anna Matlak – od Sióstr z Róży MB Gromnicznej

godz. 1830 Ewa Biernat z dziadkami

godz. 1830 Zenon Szwed – od sąsiadów Kantyków i Wiewiórów

CZWARTEK – 03.05. – Matki Bożej Królowej Polski

godz. 730 Adam i Wiktoria Piecuch z synem Mieczysławem i prawnuczką Wiktorią

godz. 730 O Boże bł., opiekę MB i zdrowie dla Panów z Róży Męskiej i ich rodzin

godz. 930 Wiesława Wyleciał – od Wójta Gminy Lipowa Jana Góry

godz. 1100Rocznica I Komunii Świętej dzieci klas IV

godz. 1830 Maria Sapeta – od barta Kazimierza z Twardorzeczki

PIĄTEK – 04.05.

godz. 630 Monika Danielak

godz. 630 Maria Polak – od Lachów i Bachniaków

godz. 1830 Tadeusz Biegun – od Eweliny Knapek z rodzicami

godz. 1830 W intencji dusz wypominanych

SOBOTA – 05.05.

godz. 630 W intencji chorych z naszej Parafii

godz. 630 Janina Śliwa – od synowej Krystyny

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

Tadeusz Biegun – od Marcina i Alicji Pydych

Stanisław Knapek – od wujka Władka z żoną Władzią

Władysław Knapek – od Jadwigi Kulec

Andrzej Gaweł – od bratanic: Kasi, Bożeny i Mirosława oraz brata Tadeusza z żoną

Józef Dziedzic – od siostrzenicy Elżbiety z rodziną z Jeleśni

Anna Habdas – od Ireny Świdzińskiej i Piotra z rodziną

Maria Sapeta – od brata Jerzego z rodziną

Stanisława Kuchejda – od rodziny Dziergasów

Barbara Wajdeczko – od Pawła Zonia z rodziną

Jan Ciurla – od Członków Koła nr 10 Związku Żołnierzy WP w Żywcu, Płk Albina Kłodnickiego

Wiesława Wyleciał – od klasy 1 ET z wychowawcą Moniką Grzegorzek-Barcik

Ryszard Gładysz – od koleżanek i kolegów z AJP – 6

Jan Krista – od Agaty i Grzegorza Temel

Czesław Matlak – od rodziny Adrykowskich z Żywca

Halina Waligóra – od Bożeny i Krzysztofa Sowa

Aniela Łodziana – od sąsiada Wiesława Mizia z rodziną

Zdzisław Rypień – od kolegi Antoniego i Heleny Kliś z Lipowej

Irena Juraszek – od Bożeny Jakubiec

Stanisław Urbaniec – od Ignacego Sapeta z rodziną

Anna Adamczyk – od Teresy Kastelik z mężem z Firmy HUTCHINSON

Józefa Kotlarska – od Barbary Janota z Trzebini

Maria Polak – od rodziny Kurowskich ze Świnnej

NIEDZIELA – 06.05.

godz. 730 Zdzisław Rypień – od Grzegorza i Agaty Habdas z rodziną

godz. 930 Maria Sapeta – od Stanisława i Józefa Błachut z rodzinami

godz. 1100 Maria Polak – od syna Andrzeja z żoną i dziećmi

godz. 1830 Włodzimierz Legut w 9 rocz. śm. z rodzicami