18.02. – 25.02.2018 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

18.02. – 25.02.2018 r.

NIEDZIELA – 18.02.

godz. 730 – + Julian Fijak w 12 rocz. śm. z żoną Czesławą i rodzicami

godz. 930 – + Julian Matlak w 20 rocz. śm. z zoną i synem

godz. 1100 Za Parafian

godz. 1100 Msza św. z okazji rocznicy urodzin i chrztu – Mikołaj Zyzak; Miłosz Fabiszewski

godz. 1730+ Czesława Łodziana – od wnuczki Edyty z rodziną

PONIEDZIAŁEK – 19.02.

godz. 630 – O powrót do zdrowia dla koleżanki Marysi z prośbą o Boże bł. dla Niej i Rodziny

godz. 1730 – + Łukasz, Kazimierz i Maria Czubek

godz. 1730 – + Czesław Matlak – od brata Andrzeja z rodziną

WTOREK – 20.02.

godz. 630 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Bożą opiekę na dalsze lata

godz. 1730 – + Jan Krista – od wnucząt: Dominika, Weroniki, Wiktora, Jakuba, Marysi, Gabrysia, Zuzi, Michałki, Antoninki, Aleksa

ŚRODA – 21.02.

godz. 630 – + Józef Podziorny – od sąsiadki Marii Sapeta

godz. 1730+ Czesława Kubica – od szwagierki Joanny Kubica z rodziną

CZWARTEK – 22.02.

godz. 630 – + Józef Kąkol z synem Stanisławem

godz. 1730+ Waleria Noga – od chrześniaka Czesława Wolsza z rodziną

godz. 1730+ Ryszard Gładysz – od rodziny Fabrowicz

PIĄTEK – 23.02.

godz. 630 + Jan Kraus – od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Twardorzeczce

godz. 1730 – + Maria i Józef Wojtyła w 8 rocz. śm. z rodzicami

godz. 1730 + Wiesława Wyleciał – od Barbary i Andrzeja Habdas z dziećmi

SOBOTA – 24.02.

godz. 630 – + Barbara Golasik – od chrześniaka Daniela z rodzeństwem

godz. 630 – + Aniela Habdas – od koleżanek: Krystyny z Żywca i Zeni z Jeleśni z rodzinami

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

+ Stanisław Noga – od Danuty i Wojciecha Chwast

+ Tadeusz Biegun – od Urszuli i Romana Korczyk z Pisarzowic

+ Stanisław Knapek – od kuzynki Barbary z rodziną

+ Władysław Knapek – od Mariana Janosza

+ Waleria Mucha – od Urszuli i Waldemara Wawoczny z Anina

+ Andrzej Gaweł – od Marioli i Pawła Dudka

+ Łukasz Jagosz – od Sławomira i Agnieszki Niemczyckiej

+ Janina Śliwa – od sąsiadów Dobijów

+ Jan Wojtusiak – od Magdaleny i Witolda Jurasz

+ Józef Dziedzic – od Ali Semik z rodziną

+ Anna Habdas – od Teresy i Andrzeja Golasik z Lipowej

+ Czesława Łodziana – od Jolanty i Mirosława Małysiak z rodziną

+ Maria Sapeta – od rodziny Mleczko i Norymberczyk z Hecznarowic

+ Stanisława Kuchejda – od rodziny Czaickich

+ Barbara Wajdeczko – od chrześnicy Alicji z rodziną

+ Jan Ciurla – od Danuty i Romana Mieszczak z rodziną

+ Wiesława Wyleciał – od klasy 3AZ z wychowawcą Rafałem Harańczyk

+ Ryszard Gładysz – od Bogusława Lesiak

+ Waleria Noga – od Joanny i Tadeusza Małysiak

+ Czesława Kubica – od Jana Łodziany i Konrada z rodziną

+ Jan Krista – od sąsiadów Aleksandry i Adama Urbańskich

+ Czesław Matlak – od sąsiadów Adamczyków

NIEDZIELA – 25.02.

godz. 730 – + Anna i Wincenty Panek

godz. 930 – + Henryk Matuszek w 4 rocz. śm. z rodzicami

godz. 1100 + Stanisław Misiarz z żoną Apolonią w 6 rocz. śm.

godz. 1730+ Czesława Łodziana – od wnuczki Kasi z dziećmi